Hakkımızda

Hakkımızda

İSAR’ın temelleri Ankara da 1992 yılından beri faaliyette olan iş yerimizde inşaat malzemeleri perakendeciliği yaparken 2005 yılında Çin’den ithalat yapmaya başlanması ve kurucumuzun 2007 yılında da Çin’in Ningbo şehrine yerleşmesiyle atılmıştır.

2007 yılında Ningbo’da 40 m2 küçük bir ofiste Türkiye’deki firmalara inşaat malzemesi tedarikçiliği ile başlayan Çin Ticareti; dürüst, ilkeli ve düzenli çalışmayla, bu gün 7500 m2 kapalı alanda içinde plastik enjeksiyon, armatür yedek parçaları, flex bağlantı ve duş hortumlarının da imal edildiği, 100 kişinin çalıştığı bir imalat ve pazarlama firmasına dönüşmüştür.

Bugün; Çin’den Türkiye, Rusya, Afrika, Körfez Ülkeleri, Avrupa, Güney Amerika da bulunan sektörlerinde lider onlarca firmanın malzeme tedariki sağlanmaktadır.

İthalat ve tedarik aşamasında oluşabilecek sıkıntıları en az seviyeye indirmek; müşterilerimizin ürünlerimize daha kolay ulaşmasını sağlamak amacıyla İstanbul deposu oluşturulmuş ve 2013 yılında “İSAR ” kurulmuştur.

İSAR dünya inşaat sektörünü yakından takip ederek yeni olan her türlü ürünü, iç piyasaya en kısa zamanda getirmeye, üretmeye çalışmaktadır. İç piyasaya sunduğu ürünlerle hem iç piyasadaki kalitenin artmasını, hem de fiyat rekabetini getirerek, nihai tüketicinin daha uygun fiyatlarla daha kaliteli ürünlere sahip olmasını sağlamaktadır.

İSAR; bugün Türkiye’de çeşitli sektörlerde faaliyette olan konusunda iddialı birçok büyük imalat ve pazarlama firmasının mamul ya da yarı mamul tedarikçisi konumundadır.

Üretim Tesisimiz

http://nuhu.org/
http://nuhu.en.alibaba.com/

isarlogo1